Wysokiej jakości szorowarki walcowe są – obok produktów czyszczących – kluczowym asortymentem austriackiej fabryki Carpet Cleaner Industries CCI GmbH. Służą zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych, jak i podłóg twardych. Ze względu na swoją niezawodność i funkcjonalność maszyny walcowe są znane i uznawane za niezawodne w kilkudziesięciu krajach świata. Cieszą się ogromną popularnością również w Polsce.

Szorowarki walcowe produkcji Carpet Cleaner występują w dwóch opcjach. Seria TM służy do czyszczenia wykładzin dywanowych i dywanów metodą proszkową oraz metodą kapsułkowania. Seria PRO to maszyny bardziej przygotowane do kontaktu z wilgocią. Podobnie, jak seria TM świetnie spisują się przy czyszczeniu wykładzin dywanowych i dywanów metodą proszkową oraz metodą kapsułkowania. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania do czyszczenia wybranych podłóg twardych. Niekwestionowaną zaletą maszyn z serii PRO jest to, że ich przystosowanie do czyszczenia podłóg twardych jest banalnie proste. Wystarczy zainstalować twarde, bądź też super twarde szczotki w miejsce bardziej delikatnych szczotek używanych zazwyczaj do wykładzin dywanowych. 

W ramach serii TM dostępne są 3 maszyny o różnych szerokościach szczotek. Są to szorowarki walcowe Carpet Cleaner: TM3, TM4 i TM5. Z kolei w ramach serii PRO oferowane są 2 maszyny czyszczące: PRO35 i PRO45.

szorowarki-walcowe-TM3
Szorowarka walcowa TM3.
szorowarki-walcowe-TM4
TM4 – bestseller wśród szorowarek walcowych.
szorowarki-walcowe-TM5
Szorowarka walcowa TM5.
Maszyna walcowa PRO35.
Szorowarka walcowa PRO45.
Renovator – unikalny osprzęt do maszyn

Szorowarki walcowe Carpet Cleaner to nie tylko bardzo efektywne wcieranie środków czyszczących w wykładzinę, ale również ich usuwanie. Technologia usuwania zabrudzeń, zarówno będących w wykładzinie przed czyszczeniem, jak i powstałych w jego trakcie to prawdziwy hit niespotykany u konkurencji. Polega ona na usuwaniu brudu z czyszczonej powierzchni przy wykorzystaniu zestawu czyszczącego Renovator. To opatentowany zestaw dwóch metalowych pojemników ze stali nierdzewnej, montowanych z przodu i z tyłu urządzenia. Wspaniale wykorzystują one moc szczotek wirujących w odwrotnym kierunku, efektywnie zbierając z wykładziny zarówno zanieczyszczenia stałe (włosy, piasek, resztki gleby itp.), jak i proszek z zaabsorbowanym brudem. Również służą do zbierania brudnego płynu powstałego w wyniku czyszczenia podłóg twardych. W rezultacie wykładzina, bądź też podłoga twarda pozostaje czysta zaraz po zakończeniu prac.

renovator-szorowarki-walcowe

Godne uwagi jest podkreślenie, że zestaw czyszczący Renovator bardzo skutecznie usuwa nawet najmniejsze zanieczyszczenia stałe z wykładziny dywanowej. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu dużej szybkości obrotu szczotek, a także ich budowy pozwalającej na skuteczne wyczesywanie brudu. Dlatego zestaw czyszczący Renovator to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o czystość swoich wykładzin podłogowych. Natomiast maszyny do czyszczenia wykładzin wyposażone w ten zestaw to kompletny sprzęt do wykorzystania w profesjonalnym czyszczeniu i praniu wykładzin.

szorowarki-walcowe-Renovator