Crystal Cleaner Classic – klasyczna doskonałość w czyszczeniu

W 2018 r. firma Carpet Cleaner Industries CCI GmbH wprowadziła na rynek innowacyjną serię aktywatorów Crystal Cleaner, w tym Crystal Classic prespray do wykładzin. Tym samym znacznie wzbogaciła swoją ofertę produktów do profesjonalnego czyszczenia wykładzin dywanowych rozszerzając przy okazji możliwości wykorzystania oferowanych szorowarek walcowych. Podobnie jak inne produkty firmy, każdy prespray do wykładzin cechuje się najwyższą jakością. Dlatego cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Z pewnością produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!

Crystal Cleaner Classic to wyjątkowy prespray do wykładzin, który radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami. Jest produktem specjalistycznym, przeznaczonym do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych charakteryzujących się średnimi, a także mocniejszymi zabrudzeniami.

Najbardziej charakterystyczną cechę produktu Crystal Classic stanowi fakt, że jest to najstarszy i najlepiej sprawdzony w praktyce prespray do wykładzin dywanowych. Jak sama nazwa wskazuje Crystal Classic to klasyczna doskonałość w czyszczeniu, idealny do regularnej pielęgnacji wykładzin. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia z żywności, a także napojów. Idealny do miejsc o dużym natężeniu ruchu np. ścieżek komunikacyjnych, korytarzy, czy też okolic wejścia/wyjścia do pomieszczeń i budynków.

Crystal Cleaner Classic jest produktem bezpiecznym dla wykładzin wełnianych, na co wskazuje międzynarodowy znak certyfikacyjny WoolSafe. Potwierdza on, że przetestowano Crystal Cleaner Classic zgodnie z wytycznymi organizacji WoolSafe, po czym zatwierdzono jako środek spełniający wszelkie normy i nadający się do stosowania na wełnie oraz innych wysokiej jakości włóknach.

Zakres wykorzystania

Aktywator Crystal Cleaner Classic przeznaczony jest do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych na sucho jedną z dwóch metod:

  1. metodą kapsułkowania (czyszczenie doraźne), jako środek czyszczący samodzielnie;
  2. metodą proszkową (czyszczenie dogłębne), jako środek wspomagający proszek Carpet Cleaner.

Cechy charakterystyczne

Odpowiednie rozcieńczenie

Przystępując do pracy z aktywatorem Crystal Cleaner Classic należy pamiętać, że jest to produkt wysokoskoncentrowany. Przestrzeganie odpowiednich proporcji rozcieńczania preparatu zagwarantuje optymalną skuteczność, jak również zapewni maksymalną satysfakcję kosztową. Klasyczny prespray do wykładzin Crystal Cleaner Classic należy rozcieńczać w stosunku 1:20.

klasyczny prespray do wykładzin, skuteczny prespray, Crystal Classic

Prespray do wykładzin – dostępne pojemności

Crystal Cleaner Classic, podobnie jak pozostałe aktywatory firmy Carpet Cleaner, dostarczany jest w dwóch rodzajach opakowań. Dlatego użytkownik ma wybór zakupu produktu w bardziej odpowiadającej mu ilości, w zależności od aktualnych potrzeb.  

Crystal Classic prespray do wykładzin
Crystal Cleaner Classic, kanister 5 l.
Symbol produktu: CC300C
skuteczny prespray
Crystal Cleaner Classic, butelka 1 l
Symbol produktu: CC300A