Odkurzacze Sebo

Niezbędnym dopełnieniem kompleksowego czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych są odpowiednie odkurzacze. W przypadku ich optymalnego doboru, problem związany z usuwaniem z czyszczonej powierzchni wszelkich treści zawierających zabrudzenia całkowicie znika. Dotyczy to zarówno mikrokryształków powstałych podczas czyszczenia metodą kapsułkowania, jak i brudnych wiórków, będących efektem czyszczenia proszkowego. Najlepsze efekty usuwania z czyszczonej powierzchni zabrudzeń uzyskuje się dzięki wykorzystaniu zestawu czyszczącego Renovator w szorowarkach walcowych Carpet Cleaner. Podobnie zadowalające rezultaty uzyskuje się dzięki użyciu profesjonalnych odkurzaczy, wyposażonych w elektroszczotki.  

Najwyższej jakości urządzenia odkurzające do wykładzin dywanowych i dywanów oferuje niemiecka fabryka Sebo. Dostarcza ona profesjonalny sprzęt do użytku przemysłowego, spotykany przede wszystkim w hotelach i pensjonatach, a także innych obiektach użyteczności publicznej. Mocnym kierunkiem rozwoju fabryki jest także segment odbiorcy indywidualnego i urządzenia do użytku domowego.

Przemysłowe odkurzacze do wykładzin Sebo

Odkurzacze Sebo pozycjonowane są w segmencie premium. Oprócz czyszczenia podłóg, oczyszczają także powietrze.

Domowe odkurzacze do wykładzin Sebo

Kurz i zapylenie stają się coraz częściej powodem reakcji alergicznych i zwiększają problemy astmatyczne. Dlatego konsumenci coraz częściej poszukują urządzeń pomagających walczyć z tymi problemami. Urządzenia odkurzające Sebo oferują 3-stopniowy system filtracji. Składa się on z worka filtrującego, filtru silnika oraz elektrostatycznego filtra wylotowego. Zbudowany w ten sposób szczelny system osiąga bardzo dobre efekty filtrowania, a wydmuchiwane powietrze jest delikatnie rozpraszane przez innowacyjny filtr wylotowy. To właśnie ten system filtracji szczególnie się docenia. Dlatego odkurzacze Sebo uzyskały rekomendację „British Allergy Foundation”, jako produkt doskonały dla osób cierpiących na alergie.

Odkurzacze Sebo polecane dla alergików

System klasy S (Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration) oznacza, że filtr zatrzymuje co najmniej 99,9% cząstek wielkości 0,3 mikrona i większych. Filtry o takiej skuteczności zwyczajowo nazywane są filtrami HEPA (High Efficiency Particulate Air filter). Według niemieckiej normy DIN 24184 wymagane jest, aby filtr zatrzymywał cząstki wielkości od 0,3 do 0,5 mikrona na poziomie 99,97%. Podobne wymagania nakłada norma europejska PN-EN 779.

W przypadku odkurzaczy Sebo oznaczenie to nie odnosi się jedynie do samych filtrów, ale wskazuje na całkowity poziom czystości powietrza emitowanego przez całe urządzenie. Testy „British Allergy Foundation” wykazały, że skuteczność systemu Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration firmy Sebo dla cząstek wielkości 1 mikrona i większych wynosi 100% co oznacza, że poza urządzenie nie wydostają się żadne cząstki kurzu, pyłki roślinne, alergeny roztoczy kurzu czy zarodniki grzybów lub pleśni.

Odkurzanie urządzeniem Sebo następuje przy najwyższej klasie filtracji dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów filtrujących w połączeniu z uszczelnionym korpusem. W efekcie nawet najdrobniejsze pyłki pozostają zamknięte wewnątrz odkurzacza. Po zapełnieniu worka filtrującego można go szczelnie zamknąć kapslem, a konstrukcja odkurzacza nie pozwala na użycie go bez właściwie włożonego worka filtrującego i filtru silnika.

Urządzenia odkurzające Sebo charakteryzuje:

  • najwyższej jakości projekt i materiały użyte do produkcji
  • stałe podnoszenie jakości
  • dążenie do niezawodności
  • podzespoły pochodzące z krajów UE
  • testowanie każdego produktu po montażu
  • system filtracji klasy S
  • ekskluzywny i elegancki wygląd
  • długa żywotność
  • profesjonalny serwis na terenie Polski.