Crystal Cleaner Double – wzór doskonałego czyszczenia

W 2018 r. firma Carpet Cleaner Industries CCI GmbH wprowadziła na rynek innowacyjną serię aktywatorów Crystal Cleaner, w tym Crystal Double płyn do kapsułkowania. Tym samym znacznie wzbogaciła swoją ofertę produktów do profesjonalnego czyszczenia wykładzin dywanowych rozszerzając przy okazji możliwości wykorzystania oferowanych szorowarek walcowych. Podobnie jak inne produkty firmy, każdy płyn do kapsułkowania cechuje się najwyższą jakością. Dlatego cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Z pewnością produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!

Crystal Cleaner Double to wyjątkowy płyn do kapsułkowania, który radzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Jest produktem specjalistycznym, przeznaczonym do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych charakteryzujących się mocnymi, a także bardzo mocnymi zabrudzeniami.

Najbardziej charakterystyczną cechę produktu Crystal Double stanowi fakt, że jest to naprawdę skuteczny i silny prespray do wykładzin dywanowych. Jak sama nazwa wskazuje Crystal Double to środek z podwójną siłą działania, idealny do mocno zabrudzonych wykładzin. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia z żywności, a także napojów. Idealny do miejsc o dużym natężeniu ruchu np. ścieżek komunikacyjnych, korytarzy, czy też okolic wejścia/wyjścia do pomieszczeń i budynków.

Zakres wykorzystania

Aktywator Crystal Cleaner Double przeznaczony jest do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych na sucho jedną z dwóch metod:

  1. metodą kapsułkowania (czyszczenie doraźne), jako środek czyszczący samodzielnie;
  2. metodą proszkową (czyszczenie dogłębne), jako środek wspomagający proszek Carpet Cleaner.

Cechy charakterystyczne

Odpowiednie rozcieńczenie

Przystępując do pracy z aktywatorem Crystal Cleaner Double należy pamiętać, że jest to produkt wysokoskoncentrowany. Przestrzeganie odpowiednich proporcji rozcieńczania preparatu zagwarantuje optymalną skuteczność, jak również zapewni maksymalną satysfakcję kosztową. Płyn do kapsułkowania Crystal Cleaner Double należy rozcieńczać w stosunku 1:20.

silny prespray do wykładzin, skuteczny prespray, Crystal Double

Prespray do wykładzin – dostępne pojemności

Crystal Cleaner Double, podobnie jak pozostałe aktywatory firmy Carpet Cleaner, dostarczany jest w dwóch rodzajach opakowań. Dlatego użytkownik ma wybór zakupu produktu w bardziej odpowiadającej mu ilości, w zależności od aktualnych potrzeb.  

Płyn do kapsułkowania Crystal Double
Crystal Cleaner Double, kanister 5 l.
Symbol produktu: CC700C
silny prespray do wykładzin
Crystal Cleaner Double, butelka 1 l
Symbol produktu: CC700A