Crystal OXY – silny środek do czyszczenia wykładzin

W 2018 r. firma Carpet Cleaner Industries CCI GmbH wprowadziła na rynek innowacyjną serię aktywatorów Crystal Cleaner, w tym Crystal OXY prespray z aktywnym tlenem. Tym samym znacznie wzbogaciła swoją ofertę produktów do profesjonalnego czyszczenia wykładzin dywanowych rozszerzając przy okazji możliwości wykorzystania oferowanych szorowarek walcowych. Podobnie jak inne produkty firmy, każdy płyn do kapsułkowania cechuje się najwyższą jakością. Dlatego cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Z pewnością produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!

Crystal Cleaner OXY to wyjątkowy płyn do enkapsulacji, który radzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Jest produktem specjalistycznym, przeznaczonym do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych charakteryzujących się mocnymi, a także bardzo mocnymi zabrudzeniami.

Najbardziej charakterystyczną cechę produktu Crystal OXY stanowi fakt, że jest to naprawdę mocny i skuteczny prespray do wykładzin dywanowych. Crystal OXY to środek wzbogacony o aktywny tlen, idealny do mocno zabrudzonych wykładzin. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia z żywności, a także napojów. Idealny do miejsc o dużym natężeniu ruchu np. ścieżek komunikacyjnych, korytarzy, czy też okolic wejścia/wyjścia do pomieszczeń i budynków.

Zakres wykorzystania

Mocny prespray do wykładzin Crystal OXY przeznaczony jest do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych na sucho jedną z dwóch metod:

  1. metodą kapsułkowania (czyszczenie doraźne), jako środek czyszczący samodzielnie;
  2. metodą proszkową (czyszczenie dogłębne), jako środek wspomagający proszek Carpet Cleaner.

Cechy charakterystyczne

Preparat gotowy do użytku

Przystępując do pracy z tym środkiem czyszczącym należy pamiętać, że w odróżnieniu od pozostałych aktywatorów, Crystal OXY prespray z aktywnym tlenem to produkt gotowy do użytku. Dokładne wstrząśnięcie preparatu przez użytkiem zagwarantuje optymalną skuteczność.

Prespray do wykładzin opakowania

Crystal OXY, podobnie jak pozostałe aktywatory firmy Carpet Cleaner, dostarczany jest w dwóch rodzajach opakowań. Dlatego użytkownik ma wybór zakupu produktu w bardziej odpowiadającej mu ilości, w zależności od aktualnych potrzeb. Więcej informacji także na stronie producenta.

Crystal OXY prespray z aktywnym tlenem
mocny prespray do wykładzin, skuteczny prespray, Crystal OXY