Carpet Cleaner TM3

szorowarka walcowa tm3, szorowarka do dywanów, mała szorowarka walcowa
Szorowarka walcowa Carpet Cleaner TM3

Szorowarka do dywanów

Małą maszynę do czyszczenia wykładzin dywanowych i dywanów – TM3 Carpet Cleaner rekomenduje się do stosowania przy metodzie proszkowej, a także kapsułkowaniu. Jej działanie przynosi również rewelacyjne rezultaty przy podnoszeniu włókien wykładziny, co widać już po pierwszym przejechaniu maszyną po powierzchni. W opcji z Renovatorem szorowarka do dywanów TM3 służy do odkurzania wstępnego przed czyszczeniem zasadniczym oraz do odkurzania końcowego.

Poręczne urządzenie czyszczące

TM3 jest mała, ale zgrabna. Ta mała szorowarka walcowa jest najbardziej poręcznym urządzeniem czyszczącym z całej oferty firmy Carpet Cleaner. Spośród wszystkich urządzeń firmy Carpet Cleaner wyróżnia się najmniejszą wagą i małymi rozmiarami pozwalającymi dotrzeć nawet do najtrudniejszych miejsc na czyszczonej powierzchni.

Szorowarka do schodów i małych pomieszczeń

Podstawowa zaleta szorowarki walcowej Carpet Cleaner TM3 – oprócz jej walorów użytkowych – to przede wszystkim niewielkie rozmiary. Do stosowania w szczególności na mniejszych i trudno dostępnych powierzchniach. Maszyna z pewnością spełni swoje zadania, gdy czyszczenia wymagają wykładziny dywanowe w małych pomieszczeniach w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych lub sanatoriach. Poza tym jest to optymalna szorowarka do schodów. Ponadto doskonale sprawdzi się w niewielkich korytarzach i wąskich przejściach pomiędzy fotelami w salach kinowych i teatralnych. Oprócz tego znajdzie zastosowanie w obiektach biurowych, w których często nie ma możliwości usunięcia z wykładziny na czas czyszczenia biurek, szafek i innych mebli biurowych. W przeciwieństwie do większych maszyn, stosunkowo niewielka szorowarka TM3 będzie we wszystkich tych miejscach łatwa w użytkowaniu. Podobnie jak pozostałe maszyny będzie jednak tak samo skuteczna. Innymi słowy jest bardzo uniwersalna i można ją wykorzystać w niezliczonej ilości miejsc.

Na końcu warto wspomnieć, że nowoczesne biurowce powszechnie wyposażane są w podłogi podniesione. Poza tym często montuje się tam wykładziny w formie płytek dywanowych. Dlatego preferowane tu jest czyszczenie wykładzin metodami na sucho i kapsułkowania. W ten sposób bowiem nie przemacza się czyszczonych powierzchni. Także w tych miejscach szorowarka do dywanów TM3 będzie niezbędna.

Opis i cechy charakterystyczne

Szorowarka walcowa Carpet Cleaner TM3 zachowuje walory użytkowe swoich większych odpowiedników, czyli TM4 oraz TM5 i jest to typowa szorowarka przemysłowa. Ze względu na mniejszą szerokość roboczą jest nieoceniona w przypadku czyszczenia niewielkich powierzchni.  Zalety szorowarki TM3 wspomaga fakt, iż przy czyszczeniu powierzchni biurowych, nie jest wymagane usuwanie z wykładziny mebli.

Cechy szczególne, które świadczą o jej unikalności to na przykład:

  • po czyszczeniu wykładzina jest od razu sucha !
  • można nią czyścić wybrane fragmenty wykładziny;
  • ma przeznaczenie obiektowe;
  • jest prosta w budowie, ale niezawodna w użytkowaniu,
  • jest niewielka, więc łatwa w obsłudze;
  • cechuje się niskim poziomem hałasu podczas, gdy pracuje;
  • ma obudowę ze stali nierdzewnej;
  • łatwo wymienia się w niej szczotki;
  • szorowarka przemysłowa do zastosowań profesjonalnych;
  • posiada opatentowany zestaw czyszczący Renovator (opcja).

Dane techniczne

Podstawowe parametry szorowarki TM3:

Silnik 440 W
Rotacja szczotek 400 obr. / min.
Dostępne rodzaje szczotek: 3
Waga: 12,0 kg
Długość: 29,5 cm
Szerokość: 23,4 cm
Wysokość bez uchwytu: 23,0 cm
Wysokość z uchwytem: 110,0 cm
Poziom hałasu (na odl. 0,5 m): 78,0 dB
Wydajność (metoda proszkowa): do 30 m²
 Wydajność (metoda kapsułkowania): do 60 m²

Wyposażenie

szczotki do szorowarki Carpet Cleaner TM3, szczotki TM3, szczotki walcowe

Komplet dwóch szczotek

Do wyboru:
– miękkie (białe)
– standardowe (niebieskie)
– twarde (brązowe)

Osłony szczotek do maszyny Carpet Cleaner TM3

Dwie osłony

Niezbędne ze względu na ochronę ścian przed pryskaniem aktywatora i proszku spod szczotek. Jedna osłona gładka. Druga z kółkami – także do transportu maszyny wewnątrz pomieszczeń. 

wózek transportowy

Podstawka transportowa

Na wyposażeniu jest podstawka służąca przede wszystkim do ochrony szczotek w czasie, gdy maszyna nie pracuje. Odstawianie maszyny na podstawkę chroni szczotki przed odgniataniem.

Galeria

szorowarka-do dywanów TM3
szorowarka do schodów carpet cleaner TM3
mała szorowarka walcowa TM3

Carpet Cleaner TM3 Renovator

Szorowarka walcowa carpet Cleaner TM 3, szorowarka walcowa tm3 renovator, szorowarka do dywanów, mała szorowarka, TM3 z zestawem czyszczącym, mała szorowarka walcowa
Szorowarka walcowa Carpet Cleaner TM3 Renovator

Wyposażenie

szczotki do szorowarki Carpet Cleaner TM3, szczotki TM3, szczotki walcowe, szorowarka do schodów

Komplet dwóch szczotek

Do wyboru:
– miękkie (białe)
– standardowe (niebieskie)
– twarde (brązowe)

Osłony szczotek do maszyny Carpet Cleaner TM3, szorowarka przemysłowa

Dwie osłony

Niezbędne ze względu na ochronę ścian przed pryskaniem aktywatora i proszku spod szczotek. Jedna osłona gładka. Druga z kółkami – także do transportu maszyny wewnątrz pomieszczeń. 

wózek transportowy

Podstawka transportowa

Na wyposażeniu jest podstawka służąca przede wszystkim do ochrony szczotek w czasie, gdy maszyna nie pracuje. Odstawianie maszyny na podstawkę chroni szczotki przed odgniataniem.

renovator, renowator, zestaw czyszczący

Zestaw czyszczący Renovator

Dwa pojemniki ze stali nierdzewnej do zbierania z wykładziny luźnych zanieczyszczeń.

Oferowane przez Carpet Cleaner wyposażenie dodatkowe szorowarki TM3 obejmuje unikalny zestaw czyszczący Renovator. Wszystkie zalety zestawu opisane są we wpisie Co to jest Renovator, do lektury którego serdecznie zapraszamy.

Zestaw godny uwagi z powodu swojej unikalności. Składa się z dwóch pojemników, które bardzo skutecznie zbierają z wykładziny brud i zanieczyszczony proszek. Przez to maszyna stanowi kompletne urządzenie czyszczące i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

zestaw czyszczący Renovator, pojemniki na brud