Odpowiadamy na pytanie, jak usunąć gumę do żucia z wykładziny dywanowej? Jeżeli czyścisz wykładziny w biurach, hotelach, galeriach lub kinach – na pewno już znasz ten temat. Jeśli nie – zła wiadomość ! Każdy, kto ma do czynienia z czyszczeniem wykładzin dywanowych wcześniej, czy później spotka się z tym problemem. Tego typu zabrudzenie jest niezwykle trudne do usunięcia, ponieważ guma przykleja się do wykładziny i absorbuje inne zanieczyszczenia. W dodatku cały czas jest plastyczna i ciągnie się, co znacznie utrudnia jej usunięcie. Tak więc odpowiedź na pytanie, jak usunąć gumę do żucia wydaje się kluczowa. Zwłaszcza, że zwykły odplamiacz do wykładziny dywanowej lub dywanu po prostu sobie z tym nie poradzi. Guma w wykładzinie to kłopot, do którego trzeba podejść w odpowiedni sposób.

Istnieją domowe sposoby, dzięki którym próbuje się rozwiązać problem gumy do żucia na wykładzinie.

Jednym z nich jest wykorzystanie kostek lodu. Przylepioną gumę należy obłożyć kostkami lodu, aby guma stwardniała i poddała się zeskrobaniu z wykładziny. Taki zabieg może być skuteczny, jednak zazwyczaj zabiera dużo czasu, a w przypadku gum wbitych w wykładzinę od dłuższego czasu nie musi się sprawdzić.

Innym sposobem, jak pozbyć się gumy jest wykorzystanie suszarki do włosów i podgrzewanie zaschniętej gumy do momentu jej zmięknięcia. Zmiękczona guma powinna się dać usunąć za pomocą szmatki lub plastikowej torebki. Ale tu znów pojawia się kilka problemów. Po pierwsze zmiękczona guma na pewno nie odklei się z wykładziny w całości za pierwszym podejściem. Procedurę podgrzewania trzeba będzie powtarzać. Po drugie zbytnie podgrzanie wykładziny może skutkować zniszczeniem jej włókien, co będzie nieodwracalne.

Jak usunąć gumę do żucia?

Prosta i skuteczna procedura.

A więc jak usunąć gumę do żucia skutecznie, aby raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu? Należy użyć sprawdzonego preparatu, przeznaczonego specjalnie do tego celu. Zamrażacz do gum Carpet Cleaner KS3000 w szybki i łatwy sposób zamrozi nawet najbardziej wdeptaną w wykładzinę gumę do żucia. Zmieniona w ten sposób struktura gumy spowoduje jej stwardnienie na całej powierzchni i umożliwi łatwe wyskrobanie z dywanu. Warto podkreślić, że zamrażacz do gum Carpet Cleaner KS3000 jest preparatem nie tylko skutecznym, ale przede wszystkim bezpiecznym dla wykładziny.

Carpet Cleaner KS3000 to środek w sprayu, który łatwo nanosi się na gumę poprzez jej spryskanie z niewielkiej odległości. Aplikacja jest niezwykle szybka i prosta.

Możesz szybko zaopatrzyć się w zamrażacz do gum Carpet Cleaner KS3000 tutaj. Gdy będziesz już go miał i wystąpi taka potrzeba, wystarczy kilka precyzyjnych kroków, aby ostatecznie pożegnać się z uciążliwym zaplamieniem. Procedurę, jak usunąć gumę do żucia trzeba przeprowadzić dokładnie według zaleceń na opakowaniu. W skrócie trzeba postępować w następujący sposób. Po pierwsze spryskać gumę zamrażaczem do gum Carpet Cleaner KS3000. Po drugie delikatnie wyskrobać zmrożoną gumę z dywanu pamiętając o tym, aby nie używać zbyt ostrych narzędzi.

Przeczytaj jeszcze tutaj, jakie działania proponujemy podjąć dla maksymalnego efektu wizualnego po zakończeniu odplamiania.

I na koniec ciekawostka. Zobacz, jak inni widzą produkt, któremu poświęciliśmy niniejszy wpis. Zachęcamy do kliknięcia w poniższy link i dokonanie zakupu zamrażacza. TO NIE BĘDĄ STRACONE PIENIĄDZE !!!    

jak-usunac-gume-do-zucia-3

Kategorie: Fachowe porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.