Vibra-Tool jest opatentowaną nakładką na wąż do odkurzacza, umożliwiającą skuteczne higieniczne czyszczenie materaca. To światowa nowość, która przenosi profesjonalizm czyszczenia z obiektów użyteczności publicznej do domów prywatnych. Użycie Vibra-Tool jest bowiem niezwykle łatwe a zarazem bardzo skuteczne.

Zasada działania

Nakładka Vibra-Tool pasuje do większości popularnych odkurzaczy domowych. Po nałożeniu na wąż odkurzacza – podczas odkurzania – Vibra-Tool wybija brud z głębi włókien w każdej części materaca lub innej czyszczonej tkaniny. Gumowe łopatki nakładki Vibra-Tool uderzają materac w przybliżeniu 40 razy na sekundę (w zależności od ustawień odkurzacza). Powstające w ten sposób wibracje odrywają brud, kurz i roztocza od włókien tekstylnych. Tak uwolnione zanieczyszczenia są zaraz potem wciągane siłą ssania odkurzacza, a tym samym ostatecznie usuwane z materaca.

Vibra-Tool idealnie nadaje się do wszystkich powierzchni tekstylnych, które mogą być schronieniem dla roztoczy, w tym do materaców (z wyjątkiem łóżek wodnych), tapicerki, dywanów, chodników, miękkich zabawek dziecięcych, legowisk dla zwierząt, fotelików samochodowych i wielu innych.

 

Zestaw Sleepfree – w domu i w podróży

Lekarze alergolodzy powszechnie zwracają uwagę na to, aby alergicy jak najbardziej unikali alergenów. Obecnie dzięki nowemu zestawowi Sleepfree staje się to łatwiejsze zarówno w domu, jak i w podróży. W czasie wakacji, w pokoju hotelowym, w samochodzie, w kamperze lub przyczepie kempingowej, czy też na łodzi lub jachcie, zestaw Sleepfree zapewnia otoczenie wolne od alergenów i przyjazne do oddychania powietrze, co jest szczególnie cenne w czasie snu. Jest to ważne dla wszystkich, natomiast ma fundamentalne znaczenie dla dzieci.

 

 

Instrukcja czyszczenia


Zamocuj nakładkę Vibra-Tool na wężu odkurzacza i dokładnie odkurz wszystkie części materaca lub innej czyszczonej powierzchni tekstylnej. Dzięki wytwarzanym wibracjom, roztocza wraz z ich odchodami zostaną usunięte wraz z łupieżem, włosami i kurzem.

 


Rozprowadź równomiernie preparat Sleepfree na wszystkich częściach materaca lub innej czyszczonej powierzchni tekstylnej. Ochroni to czyszczony przedmiot przed ponownym pojawieniem się roztoczy na okres 6 miesięcy. 

UWAGA:  Zachowaj odległość ok. 30 cm podczas spryskiwania. Wstrząśnij butelkę z preparatem Sleepfree przed użyciem. Materac można ponownie używać po całkowitym wysuszeniu tj. po ok. 1-2 godz.