Charakterystyka Carpet Cleaner

Carpet Cleaner Industries CCI GmbH to ponad 30-letnie doświadczenie w rozwoju profesjonalnych systemów czyszczących dla obiektów użyteczności publicznej. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji środków do czyszczenia wykładzin dywanowych na sucho, ale także ma w swojej ofercie środki do czyszczenia tapicerki i materaców. Wytwarzane produkty są środkami ekologicznymi. Ponadto pozostawiają minimalną ilość wilgoci w czyszczonych powierzchniach, co cenią konsumenci w wielu krajach świata.

Carpet Cleaner słynie z wytwarzania znanego na całym świecie proszku do czyszczenia wykładzin dywanowych, zwanego popularnie suchymi wiórkami, granulatem, czy trocinami. To jednak nie jedyny produkt, który cenią profesjonaliści w wielu krajach. Carpet Cleaner to także producent maszyn czyszczących do wykładzin dywanowych i podłóg twardych.  wysokiej jakości profesjonalnych do czyszczenia wykładzin podłogowych. Ze względu na swoją niezawodność i funkcjonalność maszyny są znane i uznane na całym świecie.

Obecność w Polsce

Nieprzerwanie od 2009 roku przedstawicielem fabryki w Polsce jest firma STS Ekspert. Naszym celem jest nieustanne dążenie do sukcesywnego rozwoju marki na polskim rynku. Ponadto pracujemy nad zwiększaniem obecności produktów z logiem „Carpet Cleaner” w hotelach, restauracjach, obiektach biurowych i firmach czyszczących w całej Polsce. 

producent maszyn czyszczących

Historia

1987 – początek badań nad systemem czyszczenia wykładzin dywanowych na sucho
1990 – założenie firmy Carpet Cleaner GmbH
2000 – sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie
2006 – opracowanie nowej serii maszyn walcowych PRO 35 & PRO 45
2009 – początek współpracy pomiędzy Carpet Cleaner GmbH a STS Ekspert

2010 – rozpoczęcie działalności biznesowej na rynku USA
2012 – certyfikacja dla firm BOEING i AIRBUS na całym świecie

2014 – wprowadzenie na rynek systemu czyszczenia materaców
2017 – opracowanie nowej serii aktywatorów Crystal Cleaner
2019 – zadowoleni klienci w ponad 50 krajach na całym świecie

Misja

Marka Carpet Cleaner to ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu nowych i doskonaleniu funkcjonujących systemów czyszczenia wykładzin dywanowych na sucho oraz stosowanych do tego środków czyszczących. Innowacyjne myślenie przy ciągłym rozwijaniu nowych produktów to kluczowe czynniki sukcesu firmy. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produktów, a ponadto nieustająca satysfakcja klienta.

Wizja

Celem firmy jest stworzenie najbardziej przyjaznego dla środowiska, wydajnego i łatwego w użyciu systemu czyszczenia wykładzin dywanowych.

Klienci

Zadowoleni i lojalni klienci w ponad 50 krajach na całym świecie są najwyższą wartością firmy. Wytwarzane przez fabrykę produkty czyszczą codziennie tysiące miejsc takich jak: hotele, budynki biurowe, teatry, kina, samoloty, statki wycieczkowe, autobusy, pociągi i wiele innych. 

Lokalizacja

Firma mieści się w malowniczym Klagenfurcie w południowej części Austrii. Miasto położone nad turkusowym jeziorem Wörthersee nazywa się potocznie perłą renesansu. W panoramę Klagenfurtu wpisane są malownicze renesansowe dziedzińce, w których mieszczą się nowoczesne butiki, modne lokale i stylowe ogródki restauracyjne. Nad Neuer Platz pieczę sprawuje kamienny symbol miasta – smok, z którym związana jest cała historia Klagenfurtu, jak również legenda jego powstania.

Carpet Cleaner Industries, cci Polska