odrdzewiacz-rm1-2

Odrdzewiacz Carpet Cleaner RM1 to specjalistyczny odplamiacz do rdzy. Jest przeznaczony do usuwania plam z rdzy, a także rdzawych pozostałości po metalach.

Wyśmienicie sprawdza się w nieoczekiwanych sytuacjach.

Produkt gotowy do użytku.

Rdzawa plama po kapiącej wodzie z kaloryfera lub po podniesieniu z wykładziny donicy na kwiaty, czy metalowego mebla.

To kłopot, z którym nie poradzi sobie zwykły odplamiacz do wykładziny dywanowej lub dywanu.

100% satysfakcji zapewni tylko odrdzewiacz Carpet Cleaner RM1.

odrdzewiacz-rm1-1
jak-usunąć-plamy-z-rdzy
jak-usunąć-plamy-z-rdzy

Odrdzewiacz RM1 – do walki z rdzą

Jedną z głównych przyczyn powstawania rdzy jest wilgoć. Ponieważ zarówno w warunkach domowych, jak i w biurze trudno jest się przed nią uchronić, plamy z rdzy wcześniej, czy później mogą być problemem każdego. To wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, które trudno usunąć. 

Istnieją domowe sposoby na usuwanie tego rodzaju plam, jednak nie w każdym przypadku są skuteczne. Słyszy się o takich „wynalazkach”, jak cytryna, sól kuchenna, kwasek cytrynowy, czy nawet zsiadłe mleko. Jednak całkowitą skuteczność zapewnia jedynie środek specjalistyczny.

Dlatego warto użyć sprawdzonego preparatu, przeznaczonego specjalnie do tego celu. Odrdzewiacz Carpet Cleaner RM1 w szybki i łatwy sposób usunie plamy z rdzy. 

odrdzewiacz-rm1

Odplamiacz do rdzy – sposób użycia:

  • wstrząśnij przed użyciem;
  • przed ostatecznym użyciem nanieś niewielką ilość środka na wykładzinę w niewidocznym miejscu, aby upewnić się, że preparat nie działa negatywnie na trwałość kolorów;
  • spryskaj plamę z rdzy lub rdzawe pozostałości po metalach odrdzewiaczem Carpet Cleaner RM1. Unikaj nadmiernej aplikacji;
  • delikatnie przykładaj czystą szmatkę w taki sposób, aby rdza została na szmatce.

Odrdzewiacz RM1 skutecznie usuwa plamy z rdzy. Wokół czyszczonego miejsca może jednak zostać widoczny ślad. Dla maksymalnego efektu wizualnego, warto od razu podjąć działania, które spowodują całkowite wyczyszczenie wykładziny. Rekomendujemy punktowe lub całościowe czyszczenie metodą proszkową Carpet Cleaner.

W przypadku konieczności wyczyszczenia małej powierzchni wykładziny, np. po usunięciu gumy do żucia, można skorzystać ze szczotki ręcznej Magic Roller. Umożliwia ona czyszczenie wykładzin dywanowych na sucho w warunkach domowych m.in. w pokoju dziecinnym, salonie, przedpokoju oraz innych pomieszczeniach w domach i mieszkaniach. Ponadto sprawdza się także w małych pracach związanych z czyszczeniem wykładzin w biurze, pokoju hotelowym, małym saloniku wystawienniczym, sklepie lub podobnym niewielkim pomieszczeniu użyteczności publicznej.

W przypadku konieczności wyczyszczenia większej powierzchni wykładziny, najlepiej sięgnąć po szorowarki walcowe, dzięki którym serwis będzie szybszy i skuteczniejszy.