Firma Carpet Cleaner specjalizuje się w produkcji środków do czyszczenia wykładzin dywanowych na sucho. Flagowym produktem firmy, który można spotkać w ponad 50 krajach na całym świecie, jest unikalny proszek absorbujący brud. Specjalna formuła produktu czyni go niezwykle skutecznym i wyjątkowym środkiem do zwalczania zabrudzeń z dywanów i wykładzin dywanowych.

Proszek działa jak miliony mikrogąbek i pochłania brud podczas wszczotkowywania pomiędzy włókna wykładziny. Nie namacza czyszczonego podłoża, nie powoduje wilgotnych i lepkich śladów, ale pozostawia wykładzinę w 100% suchą i pozwala użytkować ją od razu po czyszczeniu !!!

Średnia wydajność proszku: 15 m2 z 1 kg.

Proszek działa podczas wszczotkowywania go w wykładzinę i dlatego szczególnie ważne jest używanie do tego celu szorowarek walcowych TM3, TM4, TM5PRO35 lub PRO45

W warunkach domowych – na małych powierzchniach – dokładne wtarcie proszku w wykładzinę lub dywan zapewnia szczotka ręczna Magic Roller

Powszechnie funkcjonuje kilka obiegowych nazw, które przyjęły się wśród użytkowników tego produktu. Obok oficjalnej nazwy „proszek”, można także spotkać określenia: „wiórki”, „wióry”, „suche wiórki”, „suche wióry”, „granulat” lub „trociny”. Określenia są różne, lecz wszystkie dopuszczalne. Opisują bowiem ten sam produkt przypominający wyglądem przemielone drobiny drewna, w odróżnieniu od miału w stylu proszku do prania, oferowanego przez konkurentów.

Miejsca zastosowania

Proszek do czyszczenia wykładzin dywanowych na sucho ma szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje konieczność częstego prowadzenia serwisu wykładzin. Poza tym zainteresowani nim są Klienci, którzy z różnych względów nie mogą wyłączać z użytkowania wykładzin na dłuższy czas. Dlatego głównymi odbiorcami proszku są hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, czy sale balowe. Jest on także powszechnie stosowany w obiektach biurowych, w których duże natężenie ruchu wymaga częstego dbania o czystość. Do użytkowników tego produktu można zaliczyć także restauracje, teatry, sale kinowe, lokale usługowe, salony sprzedaży. I oczywiście firmy sprzątające, których zainteresowania biznesowe są ulokowane w powyższych obiektach.

Zasada działania

Zasada działania proszku Carpet Cleaner, etap 1.

Zasada działania proszku Carpet Cleaner, etap 2.

Zasada działania proszku Carpet Cleaner, etap 3.

Dostępne produkty

1./
Proszek Carpet Cleaner

Opakowania:

  • wiadro 10 kg (oznaczenie produktu: C1150)
  • saszetka 1 kg (oznaczenie produktu: C1210)

  Proszek Carpet Cleaner, wiadro 10 kg.     Proszek Carpet Cleaner, saszetka 1 kg.

2./
Ekologiczny proszek Carpet Cleaner

Opakowania:

  • wiadro 10 kg (oznaczenie produktu: C1150 ECO)
  • saszetka 1 kg (oznaczenie produktu: C1210 ECO)

Produkt przyjazny ekologicznie, nie zawiera substancji powierzchniowo czynnych.

Proszek Carpet Cleaner ECO, wiadro 10 kg.     Proszek Carpet Cleaner ECO, saszetka 1 kg.