Zgodnie z informacją Ministerstwa Zdrowia z dnia 16.08.2021, od początku marca 2020 r. na COVID-19 zachorowało w Polsce 2 885 461 osób. W tym samym okresie zmarło 75 299 osób. W skali całego świata analogiczne dane wyglądają naprawdę przerażająco: 207 mln zakażonych i 4,36 mln zgonów. Globalna pandemia zebrała swoje żniwo i poczyniła bezprecedensowe straty nie tylko pod względem zgonów i ciężkich przebiegów choroby. Przyczyniła się także do wyniszczenia wielu branż i dziedzin gospodarek na całym świecie.

W jednych przypadkach koronawirus spowodował jedynie spowolnienie rozwoju firm. W innych przyczynił się do ich upadku i całkowitego zniknięcia z rynku. 

Niewielkie problemy nie ominęły także firmy Carpet Cleaner. Od końca 2020 r. nie była dostępna w fabryce jedna z najpopularniejszych w Polsce maszyn do czyszczenia wykładzin – szorowarka do dywanów TM3. Powód: covidowe problemy z dostawami podzespołów przez firmy zewnętrzne. 

Na szczęście po tym długim czasie niepewności wszystko powoli wraca do normy. Z satysfakcją możemy powiedzieć: szorowarka do dywanów TM3 znów dostępna!!! 

Szorowarka do dywanów TM3

Niestety kooperanci wznawiają dostawy podzespołów partiami i nie zaspokoją całego popytu od razu. Ale najbardziej zainteresowani Klienci mają już szansę nabyć szorowarkę TM3. Pierwsze dostawy pojawią się już we wrześniu. Kolejne, większe są planowane na październik.

Aktualnie fabryka odnotowuje duże zapotrzebowanie na szorowarki TM3 zarówno w całej Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym wznowione pierwsze dostawy do Polski mogą nie pokryć bieżącego zapotrzebowania. Dlatego zapraszamy do pilnego kontaktu celem zarezerwowania sprzętu i zapewnienia sobie dostawy w pierwszym możliwym terminie.

Drogi Kliencie, jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem szorowarki walcowej Carpet Cleaner TM3 i chciałbyś ją otrzymać we wrześniu lub październiku NIE CZEKAJ. Skontaktuj się OD RAZU na wskazany poniżej adres mailowy, aby ustalić możliwy termin dostawy. Jeśli Ty tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny !!!

Kontakt: biuro@carpet-cleaner.pl

Możesz także od razu zamówić szorowarkę TM3 w naszym sklepie, co automatycznie spowoduje jej rezerwację. Potwierdzenie terminu dostawy otrzymasz indywidualnie.

Kategorie: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.