Wysokiej jakości szorowarki walcowe są – obok produktów czyszczących – kluczowym asortymentem austriackiej fabryki Carpet Cleaner Industries CCI GmbH. Służą zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych, jak i podłóg twardych. Ze względu na swoją niezawodność i funkcjonalność maszyny są znane i uznawane za niezawodne w kilkudziesięciu krajach świata.

Szorowarki walcowe produkcji Carpet Cleaner występują w dwóch opcjach. Seria TM służy do czyszczenia wykładzin dywanowych i dywanów metodą proszkową oraz metodą kapsułkowania. Seria PRO to maszyny bardziej przygotowane do kontaktu z wilgocią. Podobnie, jak seria TM świetnie spisują się przy czyszczeniu wykładzin dywanowych i dywanów metodą proszkową oraz metodą kapsułkowania. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania do czyszczenia wybranych podłóg twardych. Niekwestionowaną zaletą maszyn z serii PRO jest to, że ich przystosowanie do czyszczenia podłóg twardych jest banalnie proste. Wystarczy zainstalować twarde lub super twarde szczotki w miejsce bardziej delikatnych szczotek używanych zazwyczaj do wykładzin dywanowych. 

W ramach serii TM dostępne są 3 maszyny o różnych szerokościach szczotek: TM3, TM4 i TM5. Z kolei w ramach serii PRO oferowane są 2 maszyny: PRO35 i PRO45.

 Szorowarki walcowe Carpet Cleaner - model TM3. Szorowarki walcowe Carpet Cleaner - model TM4. Szorowarki walcowe Carpet Cleaner - model TM5. Szorowarki walcowe Carpet Cleaner - model PRO35. Szorowarki walcowe Carpet Cleaner - model PRO45.

Renovator – unikalny osprzęt do maszyn

Prawdziwym hitem w maszynach Carpet Cleaner jest technologia usuwania zabrudzeń, zarówno będących w wykładzinie przed czyszczeniem, jak i powstałych w jego trakcie. Polega ona na usuwaniu brudu z czyszczonej powierzchni przy wykorzystaniu zestawu czyszczącego Renovator. To opatentowany zestaw dwóch metalowych pojemników ze stali nierdzewnej, montowanych z przodu i z tyłu urządzenia. Wspaniale wykorzystują one moc szczotek wirujących w odwrotnym kierunku, efektywnie zbierając z wykładziny zanieczyszczenia stałe (włosy, piasek, resztki gleby itp.), proszek z zaabsorbowanym brudem, a także brudny płyn powstały w wyniku czyszczenia podłóg twardych. W rezultacie wykładzina pozostaje czysta zaraz po zakończeniu prac.

renovator-szorowarki-walcowe

Godne uwagi jest podkreślenie, że zestaw czyszczący Renovator bardzo skutecznie usuwa nawet najmniejsze zanieczyszczenia stałe z wykładziny dywanowej. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu dużej szybkości obrotu szczotek, a także ich budowy pozwalającej na skuteczne wyczesywanie brudu. Dlatego zestaw czyszczący Renovator to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o czystość swoich wykładzin podłogowych. 

Technologia Carpet Cleaner - Renovator.