Mamy przyjemność zaprezentować adapter Sebo Doppel Duo – nowy produkt, który pozwala przenieść dotychczasową pracę w nowy wymiar. A dokładnie rzecz ujmując – w dwa razy większy wymiar. Dzięki niemu czyszczenie dywanów lub wykładzin dywanowych jest dwukrotnie efektywniejsze, choć zabiera dokładnie tyle samo czasu, co dotychczas. A więc podwójny efekt przy tym samym nakładzie pracy i czasu. A to jest kosmiczna oszczędność i niewyobrażalne ułatwienie pracy.

Adapter Sebo Doppel Duo

Adapter Sebo Doppel Duo pozwala w banalnie prosty i szybki sposób połączyć dwie standardowe szorowarki walcowe Sebo Duo w jedno urządzenie czyszczące. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu czyszczenie dywanów lub wykładzin dywanowych staje się dwukrotnie efektywniejsze. Poza tym – ze względu na mniejsze nakłady pracy i czasu – jest też tańsze.

Sebo-doppel-duo, Sebo doppel duo

Posiadasz dwie szorowarki Sebo Duo?

Nie masz jeszcze szorowarki Sebo Duo?

Podoba Ci się cały zestaw?

Rozbudowane w ten sposób urządzenie tworzy dużą szorowarkę walcową do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych metodą na sucho. Ze względu na większe rozmiary znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze średnimi i większymi powierzchniami.

Dzięki szczotkom obracającym się w przeciwnych kierunkach szorowarka dokładnie rozprowadza po czyszczonej powierzchni proszek do czyszczenia metodą na sucho dywanów i wykładzin dywanowych. Może to być Duo-P, czyli produkt firmy Sebo lub proszek austriackiej firmy Carpet Cleaner, powszechnie znany jako suche wiórki lub trociny.

Zasada działania obu produktów jest bardzo zbliżona. Polega na wykorzystaniu podstawowej cechy proszku, czyli zdolności do pochłaniania brudu. Aby absorbcja była skuteczna, proszek musi być doprowadzony pomiędzy włókna wykładziny, aby mógł je otoczyć i dokładnie wyczyścić. Skuteczne dotarcie do pojedynczych włókien umożliwia szorowarka walcowa, której przeciwbieżnie obracające się szczotki zapewniają głęboką penetrację, a w rezultacie usunięcie brudu. Podstawową zaletą sposobu czyszczenia na sucho jest fakt, że zaraz po czyszczeniu wykładzina jest sucha i można ją normalnie używać. Jest to więc szybki i łatwy, a zarazem bardzo efektywny sposób na plamy i uporczywy brud.

Dane techniczne (duża szorowarka rozbudowana dzięki adapterowi)

  • szerokość robocza: 70 cm
  • waga: 10 kg
  • długość kabla: 8,5 m
  • cztery szczotki obrotowe
  • prędkość szczotek: 400 obr/min.