Epidemia daje się wszystkim we znaki. Bez wątpienia hotele odczuwają to szczególnie. Jak podaje Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP), „ponad połowa hoteli (54 proc.) była zamknięta w styczniu, a wśród otwartych aż 1/3 obiektów miała poniżej 2 proc. obłożenia. Hotelarze oceniają, że już ponad 100 tys. osób straciło pracę w branży noclegowej, a kolejne 16 tys. zostanie zwolnionych w przypadku braku adekwatnej pomocy finansowej państwa.”

Z drugiej strony brak gości w obiekcie to dobra okazja na doprowadzenie do porządku miejsc, które wcześniej z różnych powodów mogły być zaniedbane. Przykładowo może to dotyczyć wykładzin dywanowych, których czystość często jest negatywnie oceniana w komentarzach gości po pobycie w obiekcie noclegowym.

Biorąc pod uwagę fakt, że epidemia kiedyś musi się skończyć a spragnieni wypoczynku goście masowo wrócą do hoteli, warto już dziś przygotować się na ten czas. Zwłaszcza, gdy można spożytkować pomoc finansową państwa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi szorowarek walcowych do czyszczenia wykładzin dywanowych, a także profesjonalnych odkurzaczy do pielęgnacji podłóg. Te urządzenia potrafią wiele !!! 

Skontaktuj się w celu uzyskania szczegółów:

+48 606 506 822

biuro@carpet-cleaner.pl